+90 544 606 89 45

Sosyal Medyada Biz}

Mail & Web Hosting Hizmeti

Mail Hosting Hizmeti

Mail Hosting, sizin ve şirketiniz için süreklilik ve uptime arzeden mail iletişimini web sunucunuzdan bağımsız bir şekilde çalışmasını sağlar.

Bu hizmette mail iletişimi web sunucunuzadan ayrı bir platformda güvenli ve sadece mail haberleşmesi için oluşturulmuş bir alt yapıda gerçekleşir.Böylece kişisel veya ticari olarak kullandığınız mail hesaplarınızın organize, güvenli, bağımsız bir şekilde sürekli aktif olarak sorunsuz şekilde çalışır.

outlook mail hosting

Bağlanılabilirlik ve Özgürlük,
Mail hesaplarınıza webmail, outlook, gibi araçlardan bağlanabileceğiniz gibi, son teknoloji PDA, tablet bilgisayar ve cep telefonu gibi cihazlar üzerinden de erişebilirsiniz.

Rahat Kullanım ve Avantaj,
Mail hesaplarınızı hosting servisinizden ayırarak mail iletişiminizi riske etmemiş olursunuz üstelik hosting hizmetinizi mail işlemleriyle de meşgul etmezsiniz.Web sitenizle mail hesaplarınızı aynı platformdan izole ederek performans kaybı ve iş karışıklığından kurtulun.

mail hosting

Neden Kurumsal E-Mail Hosting ?
Kurumsal email hosting paketleri normal hosting paketlerinden farklı özelliklere sahiptir. Günümüzde e-posta ile iletişim şirketlerin en çok tercih ettiği yoldur. Siparişler , bildirimler ve şirketler için bir çok önemli bilgi eposta hesapları üzerinden yapılmaktadır. Bu iletişim esnasında E-mail hosting servis sağlayıcısının güvenlik önemlerini , erişim problemlerini minimize etmiş olması ve bunu kullanıcıya yansıtmaması gerekmektedir. Sunduğumuz tüm Kurumsal E-Mail Hosting paketlerimizde güvenlik önlemleri alınmış , erişim problemleri olmaması için üstün teknolojiye sahip sunucular üzerinden hizmet sağlanmaktadır.

mail hosting

Kritik eposta servis ihtiyaçlarınız için geliştirdiğimiz kurumsal mail hosting planlarımızda, Pop3, IMAP protokolleri ile ister masaüstü ister laptop isterseniz telefonunuzdan emaillerinize sorunsuz, hızlı bir şekilde erişebilirsiniz. Android, Iphone ve Ipad gibi mobil cihazlarınız için geliştirilmiş arayüz ile emaillerinize istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Kurumsal mail hosting paketlerimizde size ayrılmış özel IP adresleri ile spam kara filtrelerine takılmadan email gönderebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız olduğunda uzman teknik ekibimiz size ister telefon ile ister uzaktan yardım programları ile yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

mail_telefon_hosting

outlook-tablet-open-email